Post

10 prostych pomysłów na stworzenie idealnego domowego biura


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

10 prostych pomysłów na stworzenie idealnego domowego biura

Posted on July 7th, 2020 08:10 PM Podziel się:

Praca w domu to nowa norma. Teraz wiemy, że będzie to trwało przez długi czas i dlatego musimy znaleźć sposób, aby uczynić rzeczy interesującymi. Twoje meble do biura domowego powinny uzyskać główną uwagę podczas craftingu, ponieważ pozwolą na przepływ kreatywności i pomysłów. Ponadto jest to miejsce, w którym zabierasz się do pracy! To musi być wspaniałe! Niestety, często tak nie jest. Mamy tendencję do zaniedbywania naszej przestrzeni biurowej w domu, ponieważ w naszych umysłach jest ona taka sama jak każda inna przestrzeń domowa. Jesteśmy skłonni zostawić tam bałagan i nieprzyjazne środowisko, które sprawiłoby, że nawet łóżko byłoby lepszym miejscem do pracy. Ale, ponieważ jest to poważna sprawa i trzeba wypracować to, co w ogóle, przyszliśmy ci na ratunek. Poniżej znajduje się dziesięć prostych sposobów, dzięki którym można zmontować idealne biuro domowe dla swojej pracy z domu rutynowych.

  • Próbuje myśleć coś szykownego - Przestrzeń ty pracujesz przy musi być inspirujący i odbijający twój swój charakterystyczną osobowość. To musi mówić głośno o twoim osobistym stylu. Więc jeśli modne i stylowe jest twoja muza, możesz dodać elementy, które są bardzo polerowane, kilka dodatków, takich jak żyrandole, może dodać blasku i przepychu. Należy również skupić się na funkcjonalności wraz ze stylem.
  • Wprowadź odrobinę zieleni. Kiedy Twoje miejsce ma duszę, życiową atmosferę, będziesz miał ochotę zostać tam na dłużej. Możesz dodać minimalistyczne rośliny lub naturalne przedmioty dekoracyjne, aby dodać trochę bujności do swojej przestrzeni biurowej. Takie otoczenie zawsze sprawi, że poczujesz się swobodnie i świeżo. Czyste powietrze okaże się głównym czynnikiem odstresowującym.
  • Eksperymentuj ze sztuką. Możesz dodać ramki z obrazami, które mają dla Ciebie jakieś znaczenie. To sprawi, że Twoja przestrzeń biurowa poczuje się bardzo osobista i atrakcyjna na gruncie intelektualnym. Ponadto, praca może stać się bardzo nudna i nieciekawa czasami. Takie ozdoby przyniesie quirk niezbędne do uczynienia nudy odejść. Możesz też spróbować trochę majsterkowania, pomalować ścianę lub stworzyć własne dzieła sztuki.
  • Dodaj idealny dywanik - Jeśli chcesz dodać trochę oomph do swojej przestrzeni podłogowej, możesz dodać wzorzysty lub kolorowy dywanik dla wspaniałego wyglądu. Możesz grać z akcentami. Jeśli twój pokój ma paletę szarości i czerni, możesz dodać dywanik w ciepłym kolorze, aby wyróżnić ten obszar. Ale kiedy idziesz ekstra z dywanami, powinieneś spróbować zrobić ogólne meble neutralne, eleganckie i stonowane.
  • Komfort jest kluczem. To idzie bez wzmianki oczywiście; twój biuro musi czuć wygodnego ale no zbyt wygodnego ponieważ ty no chcesz doze off w tam. Praca z salonu nie powinna być nigdy bardziej komfortową opcją niż biuro. Wybiera ergonomiczne krzesło dla home-office dla ostatecznego komfortu podczas gdy siedzący długie godziny. Kojące kolory na twój ścianie, podłoga, paired z klasycznym drewnem, bujnymi roślinami i tekstylnymi elementami jest niebiańskim assemblage. Spraw, by Twoje miejsce pracy było przytulne.
  • Przygotujgalerię zdjęć - Każdy człowiek ma swoją historię do opowiedzenia, jesteśmy pewni, że Ty również! Wybierz ścianę o neutralnym odcieniu i powieś na niej zestaw swoich najdroższych grafik. Stylizuj ścianę tak, jak chcesz. Możesz ją tak zatłoczyć, jak tylko chcesz. Zdejmowane listwy ścienne mogą być używane do umieszczania obrazów, ponieważ pozwalają na elastyczność w zmianach.
  • Fuzja starego i nowego - Amalgamacja rocznika i współczesności brzmi tak bardzo zabawnie! Zużyte kawałki z własnego domu mogą być używane ze świeżymi kawałkami, aby dodać ciepło i ożywienie do swojej przestrzeni biurowej. Możesz wędrować w magazynach lub nieczęstych zakątkach domu; na pewno znajdziesz coś ciekawego do pary z nowoczesnymi kawałkami. Jest to najbardziej klasyczne ustawienie kiedykolwiek.
  • Upewnij się, że jest dobrze oświetlony-. Nie ma substytutu dla naturalnego światła! Dużo ekspozycji na światło słoneczne jest bardzo konieczne, ponieważ sprawi, że przestrzeń czuje się większy i jaśniejszy. Środowisko będzie bardzo żywe i świeże. Zawsze można umieścić żaluzje, gdy słońce jest zbyt ostre. W ten sposób rośliny również będą dobrze kwitły.
  • Baw się kolorami - Tylko dlatego, że jest to Twoja przestrzeń biurowa, nie musi być pomalowana nudnymi tonami. Możesz bawić się kolorami, jak tylko chcesz. Wybierz tony, które przemawiają do Ciebie na poziomie osobistym, zamiast po prostu iść z tym, co jest trendy. Twoje ściany i meble mogą być skontrastowane kolorystycznie, aby przestrzeń była interesująca.
  • Dobrze wykorzystaj przestrzeń - Dobrze zorganizowana przestrzeń biurowa wiele mówi o Twoim stylu pracy. Nigdy nie chcesz pracować w niechlujnej, zagraconej przestrzeni biurowej, ponieważ może to zabić cały klimat. Twój domowy stół biurowy powinien być przede wszystkim czysty i dobrze posegregowany. Ponadto, jeśli masz ograniczony obszar biurowy w domu, dobre umiejętności organizacyjne mogą sprawić, że miejsce poczuje się większe i da ci więcej miejsca na ruch.

Mamy nadzieję, że jesteś cały napompowany, aby spróbować tych pomysłów w swoim domowym biurze ASAP! Praca w domu może być trudna, ale na pewno nie musi być nudna. Meble i wnętrza przechodzą długą drogę w pomaganiu Ci w tym. Zawsze wkładaj wysiłek w tworzenie przemyślanych przestrzeni w swoim domu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz