Post

3 powody, dla których warto zapewnić swoim pracownikom szafki


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedy większość ludzi myśli o szafkach, przypominają sobie szkołę średnią, gdzie studenci wpadają na siebie, desperacko próbując dotrzeć do swoich szafek, aby wymienić książki i papiery, biorąc pod uwagę kilka minut między zajęciami. Jednak wiele firm zapewnia szafki dla swoich pracowników, które są przemyślane i praktyczne. Oto kilka powodów, dla których możesz chcieć wdrożyć szafki w swoim miejscu pracy.

 

1. Bezpieczne i wygodne przechowywanie rzeczy osobistych

W naszym społeczeństwie 21 wieku, rzeczy osobiste są czymś więcej niż tylko klucze do samochodu, telefon komórkowy, portfel lub torebka. Nie jest niczym niezwykłym, że pracownicy są studentami w niepełnym wymiarze godzin, rodzicami lub mają drugą pracę, co oznacza, że posiadanie dedykowanego miejsca do przechowywania rzeczy bezpiecznych podczas pracy jest mile widzianym udogodnieniem. Wiele osób dojeżdżających do pracy nosi ze sobą "plecak", w którym często znajduje się laptop, tablet, ubrania na zmianę na siłownię/do szkoły/do drugiej pracy, lunch i przekąski, butelka z wodą i wszystko inne, co pomoże pracownikowi przetrwać dzień pełen wrażeń. Worthington Direct oferuje różne rodzaje szafek, takich jak szafki ścienne, aby utrzymać rzeczy pracowników bezpieczne od tych z mniej niż honorowe intencje.

 

szafka

2. Zmniejszenie bałaganu

Miejsce pracy pracownika pełne narzędzi, sprzętu, rzeczy i innych rzeczy jest szkodliwe dla kultury firmy. Sprawia, że miejsce pracy wydaje się mniej profesjonalne i może negatywnie wpłynąć na wrażenia odwiedzających potencjalnych klientów i sprawić, że kierownictwo firmy będzie wyglądać źle. Bałagan w miejscu pracy może również utrudniać produktywność, ponieważ pracownicy mogą mieć trudności ze zlokalizowaniem notatek, ważnych dokumentów, narzędzi i materiałów w szybko zmieniającym się, napędzanym terminami środowisku. Na szczęście istnieją szafki z kombajnem, które mogą przechowywać zarówno rzeczy pracowników, jak i sprzęt firmowy, który nie tylko utrzymuje wszystko w porządku, ale utrzymuje pracownika zorganizowanego.

 

3. Zmniejszenie rozproszenia uwagi

Wreszcie, szafki pracownicze mogą pomóc zapewnić, że Twoi ludzie są utrzymywane na zadanie. Na przykład, jeśli wymagasz od pracowników, aby trzymać telefony komórkowe w szafkach, podczas gdy w czasie pracy firmy, można pomóc zmniejszyć szanse na wypadek w miejscu pracy występuje lub dostawy i elementy działań są opóźnione.

Jak widać, użyteczność szafek sprawia, że są one bardziej przydatne niż tylko w środowisku akademickim.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz