Post

Blog


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jak stworzyć przyjazną przestrzeń recepcyjną

29 czerwca 2021 r. Najlepsze meble biurowe

Recepcja Twojej firmy robi pierwsze wrażenie na odwiedzających. Jest to pierwsza rzecz, którą zobaczą i często jest to miejsce, gdzie czekają, aż ktoś przyjdzie się z nimi spotkać. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, musisz upewnić się, że recepcja daje off wygodne i przyjazne wibracje.

Rozmiar recepcji powinien być wprost proporcjonalny do wielkości firmy i branży, w której działasz. Koszty związane z projektowaniem wyrafinowanej i stylowej recepcji w dużej mierze zależą od zakresu działalności Twojej firmy. Jeśli jesteś jednym z liderów branży i zawsze jesteś na szczycie trendów i używasz najnowszych technologii w dostarczaniu wyników klientom, podstawowa konfiguracja może dać złe wrażenie przyszłym partnerom. Chcesz chodzić za swoimi słowami.

Jeśli więc prowadzisz duże interesy, chcesz, aby ten wizerunek odzwierciedlał się od razu, gdy tylko potencjalni klienci wejdą do Twojej recepcji.

Co sprawia, że recepcja jest przyjazna?

Podstawowe czy nie, większość recepcji ma te elementy wyposażenia i komponenty wspólne:

  • Biurowa recepcja
  • Wygodne, ergonomiczne krzesło dla recepcjonisty
  • Wygodne krzesła dla gości w poczekalni
  • Stolik kawowy do przechowywania czasopism lub zapewnienia powierzchni dla gości na ich rzeczy osobiste podczas oczekiwania

Ale zrobienie dobrego pierwszego wrażenia to nie tylko uzyskanie odpowiednich mebli biurowych które pasują do stylu i osobowości Twojej marki. Oto kilka świetnych praktyk, które Twój personel może zacząć wykonywać, aby Twoja recepcja była bardziej przyjazna.

Powitaj każdego gościa przyjaznym powitaniem. Niezależnie od tego, czy gość jest klientem, pracownikiem czy kandydatem, najlepszym sposobem na sprawienie, aby ludzie czuli się mile widziani, jest słowne przywitanie ich po przybyciu.

Po wejściu do obiektu powinna być widoczna ścieżka do recepcji. Twój zatrudniony recepcjonista powinien być "osobą towarzyską". Powinien witać gości z zaraźliwym uśmiechem, być przyjazny, pomocny i wystarczająco kompetentny, aby odpowiedzieć na każde zapytanie.

Utrzymuj swoją recepcję w czystości. Używanie recepcja obejmuje wszystko, od witania klientów, odbierania telefonów i planowania spotkań, do zajmowania się transakcjami. Nic dziwnego, że jest to jeden z najważniejszych mebli biurowych w każdej firmie.

Nieporządek na biurku to natychmiastowe odwrócenie uwagi. Jeśli twoja recepcja jest widocznie zagracona, prawdopodobnie pozostawi wrażenie lenistwa nie tylko w twoim personelu, ale w całej firmie. To może zostawić gości ze złym smakiem myśląc, że jesteś niezorganizowany i nieuważny na szczegóły, co jest złe w biznesie. Zrób sprzątanie nawyk!

W Twojej recepcji powinno być odpowiednie oświetlenie. Ale zanim zdecydujesz się na którą opcję oświetlenia powinieneś pójść, zdecyduj się na jaki rodzaj nastroju chcesz iść. Miękkie, jasne światło daje spokojny klimat. Niskie, ciepłe światło, z drugiej strony, tworzy poczucie domu i uroku dla rodzinnej atmosfery.

Unikaj oświetlenia fluorescencyjnego. Może ono sprawiać wrażenie surowego, zimnego i przemysłowego, co nie sprawdza się w przypadku recepcji.

Szczegóły! Szczegóły! Szczegóły! Świeże kwiaty, zadbane akwarium z rybkami lub gustowne dzieło sztuki mogą być świetnym dodatkiem do Twojej przestrzeni i pozostawić gustowne wrażenie na Twoich gościach. Materiały do czytania w poczekalni powinny być związane z branżą. Jeśli zdobyłeś jakieś nagrody branżowe, recepcja jest najlepszym miejscem, aby je wyeksponować.

Czy jesteś gotowy na kolejną modernizację recepcji? Arenson Office Furniture zapewnia szeroki wybór biurek, stołów konferencyjnych, miejsc do pracy zespołowej, siedzisk, przechowywania i innych mebli w doskonałej cenie! Zadzwoń do nas już dziś w celu złożenia zapytania lub odwiedź nasz salon.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz