Post

Blog


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

5 sposobów na odświeżenie miejsca pracy

17 października 2019 | Najlepsze meble biurowe

Projekt i układ biura może mieć bezpośredni wpływ na wydajność i produktywność. Jeśli twoje miejsce pracy wywołuje tylko stres i niepokój, nadszedł czas na zmianę. Jedną z największych zmian, jakie można wprowadzić, jest odnowienie miejsca pracy, aby wyglądało zupełnie jak nowe. Zmotywuje to wszystkich wokół i poprawi produktywność. Oto kilka pomysłów na odświeżenie miejsca pracy.

Usuń cały bałagan

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że do odświeżenia miejsca pracy nie potrzeba zupełnie nowych mebli i ogromnej metamorfozy. Równie pomocne są małe kroki, które sprawią, że miejsce pracy będzie bardziej zorganizowane. Sugerujemy uporządkowanie przestrzeni roboczej.

Możesz zacząć od swojego biurka. Jeśli na biurku wciąż leżą dokumenty sprzed miesiąca - to znak, że masz problem. Oczyszczenie biurka jest jak powiew świeżego powietrza - poczujesz się bardziej produktywny, gdy zniknie cały bałagan. Pomyśl o zainwestowaniu w nową szafkę na dokumenty lub inne urządzenie do przechowywania papieru, jeśli papierkowa robota staje się zbyt niesforna.

Dodaj trochę naturalnego światła

Jeśli twoje biuro jest zawsze ciemne, czas to zmienić. Naturalne światło rozjaśni miejsce pracy i zmotywuje wszystkich pracowników. Możesz to zrobić, instalując duże okna w miejscu pracy, które sprawią, że pomieszczenie będzie wydawać się większe niż jest w rzeczywistości. Jeśli masz już duże okna, upewnij się, że rolety są podniesione, aby światło zawsze mogło przez nie przenikać.

Dodaj osobowości do swojego miejsca pracy

Jeśli twoje biuro to tylko białe ściany i szare biurka, nigdy nie jest za późno, aby to zmienić. Możesz to zrobić, malując ściany odważnymi kolorami, aby nadać pomieszczeniu więcej osobowości lub dodać tylko odrobinę koloru, wieszając grafikę ścienną. Możesz także ożywić swoje miejsce pracy, dodając rośliny. Rośliny mogą mieć pozytywny wpływ na środowisko, co może zwiększyć wydajność pracowników. Dzięki temu miejsce pracy będzie modne i wygodne.

Spersonalizuj swoje miejsce pracy

Spersonalizowanie własnego miejsca pracy może pomóc poczuć się swobodnie w przestrzeni biurowej, co może prowadzić do zwiększenia produktywności. Możesz to zrobić, ustawiając wokół siebie ramki ze zdjęciami wszystkich swoich bliskich. W ten sposób możesz zwiększyć swoją więź z miejscem pracy. Nawet mały osobisty akcent może wiele zdziałać. Zachęć swoich pracowników do zrobienia tego samego, aby biuro stało się bardziej domem z dala od domu.

Zmieniaj rzeczy

Uwielbiamy przestawiać meble w domu, więc dlaczego nie w biurze? Przestawienie biurka lub zmiana układu siedzeń może wywołać trochę emocji i dodać powiewu świeżości. Może się okazać, że przeniesienie drukarki z ciemnego kąta do bardziej dostępnego miejsca zwiększy jej wydajność. Przyjrzyj się organizacji swojego biura i zobacz, jak można ją poprawić.

Aby zwiększyć produktywność i zmniejszyć stres, wypróbuj powyższe wskazówki i odmień swoje miejsce pracy. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową już dziś.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz