Post

Blog


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

6 najlepszych marek mebli biurowych

8 marca 2019 | Najlepsze meble biurowe

Przy tak dużym wyborze marek, znalezienie mebli biurowych może być wyzwaniem. Każdy, kto ma biuro, ma na celu uczynienie go bardziej reprezentacyjnym podczas spotkań z klientami, pracownikami lub gośćmi. Dwoma ważnymi czynnikami przy wyborze marki jest to, czy odpowiada ona osobistym potrzebom pod względem wzornictwa i czy pasuje do budżetu biura.

Istnieje sześć marek mebli biurowych, które się wyróżniają, a każda z nich ma swoje unikalne cechy.

Przyjrzyjmy się każdej z nich i temu, co oferują:

  • Maverick: Jeśli szukasz biurka lub stołu konferencyjnego, Maverick może być dla Ciebie punktem kompleksowej obsługi. Ich biurka są dostępne w siedmiu charakterystycznych kolekcjach, z których każda ma swój własny, unikalny design, który najlepiej pasuje do wyglądu Twojego biura. Biurko można spersonalizować pod względem koloru, uchwytów szuflad, materiału i wielu innych elementów, które nadadzą mu indywidualny charakter.
  • Deskmakers: Jak mówi ich motto, "kiedy jest zrobione w LA, jest zrobione dla świata". Ale pytanie brzmi... czy jest ono również stworzone dla Twojego biura? Deskmakers oferuje nie tylko osobiste biurka do biura, ale także biurka do stacji roboczych, które sprawiają, że te małe boksy biurowe należą już do przeszłości. Ich misją jest dostarczanie najlepszych konfigurowalnych mebli biurowych, które poprawią komfort użytkowania dla wszystkich typów pracowników. Co najlepsze, mogą zbudować biurko na zamówienie dla Ciebie lub Twojego biura na czas i w ramach budżetu.
  • Cherryman: Jeśli chcesz wybrać między meblami biurowymi z laminatu lub forniru z prawdziwego drewna, Cherryman może być najlepszą opcją. Jeśli chcesz, aby biurka odzwierciedlały twoją odważną, zdecydowaną osobowość lub chcesz wywrzeć silne pierwsze wrażenie na klientach i gościach, marka Cherryman będzie idealnie do ciebie pasować.
  • 9to5 Seating: Powiedzmy, że masz już wybrane biurko, a teraz potrzebujesz krzesła, które zapewni Ci wygodę tak długo, jak możesz lub chcesz siedzieć. 9to5 zawsze wyprzedza konkurencję, jeśli chodzi o projektowanie i produkcję krzeseł. Możesz nawet dostosować własne krzesło, korzystając z 40 różnych wzorów z wieloma niestandardowymi funkcjami. Masz na myśli kolor oparcia? Możesz go wybrać. Potrzebujesz podłokietników? Masz je. Nie potrzebujesz ich? To też jest w porządku.
  • OCI-Sitwell: OCI-Sitwell to dwie marki w jednej. Sitwell koncentruje się na tworzeniu najbardziej niezawodnych, ergonomicznych siedzeń dla pracowników biurowych. OCI Contract koncentruje się bardziej na projektowaniu krzeseł dla gości biurowych. Tak czy inaczej, wyznaczają standardy w tworzeniu najlepszych siedzeń dla całego biura.
  • Office Master ( OM): W pewnym momencie OM dostarczał tuzin jajek do każdego zakupu krzesła biurowego. W rzeczywistości to nieprawda. Ale OM zaczęło się ponad trzy dekady temu na ranczu jajek ze wszystkich miejsc. Chociaż nie dostaniesz tuzina jajek wraz z krzesłem biurowym, OM wyprzedza konkurencję w zaspokajaniu szerokiego zakresu potrzeb swoich klientów. Każde stworzone przez nich krzesło jest przeznaczone do każdego rodzaju pracy lub przestrzeni roboczej.

  Podsumowanie

  W zależności od ustawienia biura lub jego wyglądu, ważne jest, aby pamiętać o tych sześciu markach, jeśli chodzi o znalezienie najlepszych mebli biurowych. Pamiętaj, że choć wygląd może mieć znaczenie, nie należy zapominać o komforcie. Jeśli chcesz wiedzieć, która marka jest dla Ciebie najlepsza, sprawdź Arenson Office Furniture już dziś.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz