Post

Jak mieszać rodzaje drewna w wystroju twojego pokoju


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Może szukasz stworzyć eklektyczną przestrzeń roboczą, a może nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniego koloru, aby dopasować swoje biurko lub regał. W każdym razie, warto zauważyć, że różne wykończenia kolorów drewna mogą nadal uzupełniać się nawzajem, nawet jeśli nie są częścią pasującego zestawu i że można użyć wykończenia drewna, które nie są dokładnie takie same jak podłoga drewniana. Oto kilka wskazówek, jak z powodzeniem i pięknie łączyć drewniane wykończenia.

Weź pod uwagę usłojenie i odcień drewna

Sprawdź, czy są jakieś podteksty kolorystyczne, które pasują do mebli lub drewnianych podłóg w Twojej przestrzeni. Na przykład, jeśli kawałek jest głównie dąb, ale ma ciemne ziarno / podton, to na pewno będzie działać wspaniale, gdy sparowane z ciemnymi meblami. Jest to świetny sposób, aby stworzyć wizualne zainteresowanie, jak można uniknąć zbyt "matchy-matchy" z kawałków, które nadal działają dobrze razem. Jest to również prawdziwe, gdy mamy do czynienia z drewnianą podłogą. Jak widać powyżej, biurko i uzupełniające kawałki pamięci masowej pasują do ciepłych podtekstów i słojów drewna w podłodze prawie idealnie, tworząc pięknie złożony razem projekt biura.

Szukaj równowagi

Jeśli mieszasz kolory wykończenia drewna, to najlepiej zrobić to w sposób, w którym różne wykończenia są jednakowo reprezentowane w przestrzeni. To znaczy, nie jeden kolor drewna wykończenie powinno przewyższać lub overpower innych.

drewno

Myśl stylistycznie

Czy próbujesz przekazać pewien styl? Jeśli tak, mieszanie pewnych kolorów i wykończeń drewna może pomóc Ci to osiągnąć. Podczas gdy biel i czerń oferują bardziej nowoczesne odczucia, użycie czarnych elementów meblowych z wykończeniami w kolorze zwietrzałego dębu przekazuje industrialne, nowoczesne odczucia, zmieniając znacząco elementy wystroju pomieszczenia. Dobrym sposobem na rozważenie następnego zakupu mebli jest to, w jaki sposób kolor drewna wpłynie na rodzaj stylu obecnie w Twoim biurze.

Użyj innego koloru, aby to połączyć

Różne kolory drewna mogą być zjednoczone przez inne kolory i inne tekstury. Pamiętaj, aby wybrać kolor, który uzupełnia oba wykończenia drewna ładnie. Ten kolor może być następnie użyty do pociągnięcia wygląd razem harmonijnie. Jak widać na powyższym zdjęciu, odcień zieleni na ścianie działa na indywidualnym poziomie zarówno z industrialnym szarym wykończeniem biurka, jak i jasnym kolorem drewna na podłodze, dzięki czemu te dwa kolory łączą się w przyjemny dla oka sposób.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz