Post

Jak sprawić, by Twoje domowe biuro stało się sanktuarium


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Nie każde domowe biuro zostanie uznane za "godne Pinteresta", i szczerze mówiąc, to całkiem w porządku. Podczas gdy wszyscy chcemy i powinniśmy mieć piękną przestrzeń do pracy, jest absolutnie niezbędne, aby jakikolwiek obszar, w którym pracujemy, umożliwiał nam bycie produktywnym. Może być łatwo dać się złapać w dekoracyjne szczegóły, ale komfort powinien być priorytetem numer jeden. To, jak się czujesz w swoim domowym biurze, z pewnością bezpośrednio wpłynie na to, jak w nim pracujesz. Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia domowego biura, które jest wygodnym sanktuarium, w którym można wykonać pracę.

Wygodne siedzenie i regulowane biurko do pracy stojącej

Tak, uważamy, że ta kombinacja jest idealna, jeśli chodzi o stworzenie prawdziwego sanktuarium domowego biura. Nawet jeśli nie masz zbyt wiele miejsca, a Twoje domowe biuro jest technicznie biurkiem przypartym do muru w salonie, posiadanie zarówno ergonomicznego fotela biurowego, jak i biurka stojącego o regulowanej wysokości jest możliwe dzięki licznym opcjom dostępnym w różnych rozmiarach. Masz już biurko? Wystarczy dodać opcję regulowanego monitora i klawiatury, która pozwoli Ci stać lub siedzieć, kiedy tylko zechcesz. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia wygodę, ponieważ możesz poruszać się i pracować w dowolny sposób, ale także promuje zdrowy styl pracy poprzez zachęcanie do ruchu.

Utrzymuj czystość

Nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że lepiej funkcjonujesz w bardziej "żywym" otoczeniu, badania pokazują, że w większości przypadków lepiej pracujemy i czujemy się lepiej w czystym otoczeniu. Dodatkowo, czystsza przestrzeń odzwierciedla bardziej profesjonalny wizerunek, a także może pomóc Ci być bardziej zorganizowanym i lepiej radzić sobie z zadaniami. Oto kilka wskazówek, jak utrzymać powierzchnię biurka w doskonałej formie. Potrzebujesz lepiej zorganizowanych szuflad? Zapoznaj się z naszymi najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi porządkowania i utrzymywania porządku w szufladach.

biurko

Zadbaj o odpowiednie oświetlenie

Naturalne światło jest najlepsze, więc gdy tylko jest to możliwe, postaraj się ustawić biurko w taki sposób, aby mieć dużo naturalnego światła lub wybierz pokój na domowe biuro, który ma dostęp do wielu okien. Naturalne światło natychmiast pomaga Ci być bardziej produktywnym i okazało się, że poprawia nastrój. Jeśli masz ograniczony dostęp do naturalnego światła, pamiętaj, aby rozważyć oświetlenie górne i oświetlenie zadaniowe. Oświetlenie zadaniowe jest zazwyczaj niezwykle ważne w ustawieniach biurowych, ponieważ jest zaprojektowane tak, aby siedzieć na blatach biurka i wspierać oczy, gdy skupiasz się na pracy przed sobą.

Spraw, aby było Twoje

Chociaż nie chcesz, aby powiesić się na każdym szczególe dekoracyjnym, czyniąc swoje domowe biuro "twoim" z pewnością przechodzi długą drogę, jeśli chodzi o tworzenie inspirującej, ale wygodnej przestrzeni. Dodawanie zdjęć, dzieł sztuki, a może nawet uroczy projekt DIY tu i tam będzie odzwierciedlać Twoją osobowość i sprawi, że Twoje biuro będzie bardziej prawdziwym sanktuarium dla Ciebie. Posiadanie ulubionych przekąsek pod ręką i być może ulubionej muzyki tuż obok to kolejne sposoby na upewnienie się, że Twoja przestrzeń naprawdę odzwierciedla Ciebie i to, czym lubisz się otaczać.

Włącz w to naturę

Włączenie do swojego biura natury to kolejny sposób na uczynienie z niego prawdziwego sanktuarium. Czy to w formie małej roślinki, czy dużego akwarium ze słoną wodą, natura ma zarówno uspokajający, jak i regenerujący wpływ, który może znacząco wpłynąć na Twój nastrój i poziom produktywności.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz