Post

Jakie są korzyści z zastosowania biurka stojącego?


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Podczas poszukiwań nowego biurka wiele osób rozważa opcję biurka stojącego. Biurka stojące stają się coraz bardziej popularne ze względu na wiele korzyści i elastyczność, jaką zapewniają. Poniżej przedstawiamy cztery powody, dla których wiele osób przestawia się na biurka stojące!

Spal więcej kalorii

To nie jest nowość dla nikogo, że siedząc w biurku przez długie okresy czasu zacznie jeść na swoje zdrowie. Jedną z korzyści płynących z biurka stojącego jest to, że można dodać trochę różnorodności do swojego dnia pracy i ewentualnie poprawić swój ogólny stan zdrowia z możliwością siedzieć lub stać w ciągu dnia. To, z kolei, pozwoli Ci spalić więcej kalorii niż po prostu siedząc sam.

Łagodzenie bólu

Zmniejszenie bólu to kolejna korzyść wynikająca z możliwości pracy na stojąco przez cały dzień przy biurku o stałej wysokości. Stojąc pozwala wziąć ciśnienie z dołu i pleców, pozostawiając mniej szans na uzyskanie bolesne plecy, szyja, lub nogi.

Poprawa krążenia

Jak być może słyszałeś, siedząc przy biurku cały dzień nie jest dobre dla krążenia. Twoje ciało potrzebuje przepływu krwi co jakiś czas, a posiadanie biurka stojącego, gdzie można naprzemiennie z siedzenia do stania może poprawić krążenie i zostawić mniej na ryzyko zakrzepów krwi i innych problemów.

biurko stojące

Większa produktywność

Czy zdarza Ci się odczuwać nudności podczas siedzenia przy biurku? Jeśli tak, brak stojącego biurka może być tego przyczyną. Biurko stojące może pomóc zwiększyć produktywność poprzez wyeliminowanie frustracji związanych z koniecznością siedzenia w jednej pozycji przez wiele godzin. Dzięki biurku stojącemu masz pełną kontrolę nad tym, kiedy chcesz stać, a kiedy siedzieć, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będziesz wydajny przez cały dzień.

To tylko niektóre z korzyści płynących z posiadania elastycznego stanowiska pracy, które umożliwia zmianę pozycji z siedzącej na stojącą w ciągu dnia. 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz