Post

Niezbędne wyposażenie dla firm i biur domowych


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Pracownicy pracujący zdalnie nie są już wyjątkiem. W następstwie Covid-19, firmy nauczyły się akceptować pracowników pracujących zarówno z biura korporacyjnego, jak i domowego, a także innych zdalnych miejsc.

Biuro korporacyjne jest nadal niezbędne. Cele, które wypełniają misję firmy, zaczynają się w centralnej lokalizacji i rozchodzą się na zewnątrz, jak szprychy od środka koła rowerowego.

Biuro główne, biura domowe, a także trzecie przestrzenie, takie jak kawiarnie i miejsca do pracy grupowej - wszystkie one służą konkretnemu celowi i spełniają określone potrzeby.

Co jest niezbędne, aby główne biuro firmy i zdalne lokalizacje dobrze funkcjonowały?

Zacznij od jasnych celów.

Niezbędne elementy biura: Cel

Firmy są w biznesie, ponieważ sprzedają produkty lub świadczą usługi, których klienci potrzebują lub chcą. Proste. Organizacje non-profit oferują programy, aby zaspokoić potrzeby społeczności.

Kiedy cele są jasne, pracownicy wiedzą, czego się od nich oczekuje.

Środowiska biurowe istnieją po to, aby zapewnić szereg funkcji, począwszy od projektowania i wytwarzania produktów lub śledzenia świadczonych usług.

Biuro wspiera pracę poprzez układ, który promuje efektywny przepływ pracy z wyposażeniem od stacji roboczych do modemów i drukarek.

Kluczowym elementem w udanym projekcie biura korporacyjnego i domowego jest to, że środowisko jest zaplanowane i zaprojektowane tak, aby wspierać pracowników, aby mogli łatwo wykonać swoje zadania.

Osiągnięcie celu: misja i wizja

Firmy z jasno określoną misją i wizją rozwoju mają subtelną, ale wyraźną przewagę nad konkurencją. Istnieją ramy, które kierują decyzjami dotyczącymi wszystkiego, od usprawniania operacji po angażowanie się w nowe możliwości marketingowe.

Morale w biurze również ma wpływ na biznes. Chociaż jest to nieuchwytne, brak morale jest widoczny w bezczynności pracowników lub rezygnacji z wykonywania pracy. Projekt biura może pomóc w podniesieniu ogólnego morale poprzez zapewnienie przyjemnej atmosfery z przyjemnymi kolorami i wygodnymi tkaninami.

Ludzie dzisiaj szukają społeczności, a firmy, które oferują elastyczną społeczność, gdzie talent jest szanowany będzie działać z wyższym stopniem morale i produktywności niż tych, którzy widzą swoich pracowników jako towary.

Planowanie i projektowanie biur stanowi podstawę do zbliżenia pracowników.

Wspierające środowiska

Nie ma jednego konkretnego typu korporacyjnego lub domowego biura, które działa najlepiej. Ludzie potrafią dostosować się do otoczenia, ale dobrze jest czerpać ze swojej marki i wizerunku, jaki dajesz klientom. Stwórz wspierające środowisko oparte na wzornictwie.

Projektowanie przestrzeni biurowej dla firm i domu

Strona Office Inspirations witryny 2010 Office Furniture oferuje spojrzenie na styl, który pasuje do różnych osobowości.

Czy minimalistyczne podejście odzwierciedla Twoje działania? Jeśli tak, to sprawdź Nowoczesne biuro przemysłowe. Sprawdza się to szczególnie w przypadku firm, które działają bez większej hierarchii.


Zdjęcie: Senator Group Pailo Workstation


fot: SitOnIt Sona Chair

Takie rozwiązanie zastosowała firma Google w biurze otwartym w Pittsburghu, zachowując ceglaną ścianę i elementy nawiązujące do przemysłowej przeszłości okolicy.

Jeśli Twoje biuro znajduje się w miejskiej wiosce lub w jej pobliżu, jak Old Town Pasadena lub Westwood, rozważ biuro w stylu Upbeat Contemporary.


Zdjęcie: Allermuir Famiglia Chair

Kolory i style stanowisk pracy mają psychologiczny wpływ, nawet jeśli jest on subtelny. To nadaje ton.

Pomyśl o tym w ten sposób:

  • Jak dobrze działa twój sprzęt?
  • Czy jest nowszy czy starszy?
  • Czy krzesła i stanowiska pracy odpowiednio dopasowują się do kształtów pracowników, czy też ludzie muszą się dostosowywać do sprzętu?
  • Czy w pomieszczeniu jest dużo naturalnego światła, czy też jest ono stosunkowo ciemne?
  • Czy jest tam kojący i przyjemny schemat kolorów przez cały lub są ściany starszy podstawowy kolor?

Domowe biuro może mieć minimalne standardy, zbyt. Wysokiej jakości biurka, ergonomiczne krzesła i odpowiednie oświetlenie to podstawa.

Nadaj pozytywny ton zarówno w biurze firmowym, jak i domowym, aby zasygnalizować swoją troskę i dbałość o zespół.

Używaj wysokiej jakości, ergonomicznego sprzętu w biurze firmowym i domowym

Siedzenie przy biurku nie jest czynnością pasywną. Grawitacja zwykle wywiera nacisk na kark i ramiona, ale mięśnie są dodatkowo obciążone przez długotrwałe pochylanie się do przodu.

Zwróć uwagę na to, jakich krzeseł potrzebuje Twój zespół. Siedzenie pod niewygodnymi kątami nie tylko obciąża ciało, ale również ogranicza krążenie.

Ergonomiczne krzesła wspierają kształt i naturalne ruchy pracownika, dzięki czemu zmniejszają napięcie stawów. Dodatkowo, biurka o regulowanej wysokości utrzymują laptopa i monitor na wysokości oczu, ograniczając tym samym konieczność pochylania się do przodu. Pamiętaj, jak ważne jest dobre oświetlenie, aby zmniejszyć ryzyko przemęczenia oczu.


Zdjęcie: Deskmakers Ascend Height Adjustable Desk (biurko z regulacją wysokości)

Niezbędne zabezpieczenia biurowe

Rozszerz atmosferę dobrego samopoczucia, instalując proste ekrany ochronne. Mogą to być przegrody pomiędzy biurkami i stanowiskami pracy, które zapewniają również prywatność, takie jak Loftwell Split Space Divider lub Enwork Freestanding Screen.

Osłony na lady i biurka również zapewniają ochronę, dzięki czemu Twój zespół może bez obaw pracować w biurze.


Zdjęcie: Loftwall Desk Shield and Split, Allermuir Famiglia

Skorzystaj z porad ekspertów na temat przestrzeni biurowej dla firm i domu

Pozwól zespołowi 2010 Office Furniture poznać swoje potrzeby w zakresie planowania i wyposażenia biura. Mają ponad 50 lat łącznego doświadczenia w pomaganiu najbardziej zasłużonych firm w południowej Kalifornii.

Skontaktuj się z nimi za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Czytaj także: Repurpose Your Office Space for the Post-Covid Work World
Zdjęcie główne: Source International Fjord Multi-Use Chair
Resources & Special Thanks to Respective Product Manufacturers:Allermuir, Deskmakers, Loftwall, Senator Group, SitOnIt Seating& Source International


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz