Post

Nowoczesne boksy Biurowe stanowisko pracy


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Układ biura odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu środowiska pracy w biurze. Zdrowe środowisko pracy może przynieść więcej leadów i sprzedaży dla firm oraz zwiększyć wydajność pracowników. Układ biura definiuje kulturę firmy. Kiedy firmy zaczynają, zwracają dużą uwagę na szczegóły dotyczące tego, jaki rodzaj mebli biurowych powinien być używany i jaki układ pójdzie z nim. Zapewnienie aktualnych, wygodnych mebli, takich jak nowoczesne boksy i zaplanowanie atrakcyjnego układu biura pomaga w zatrudnianiu i utrzymaniu najlepszych pracowników. Z drugiej strony, niewygodne meble i zły układ biura wpływają na zdrowie pracowników w dłuższej perspektywie i powodują poczucie dyskomfortu podczas wchodzenia do biura. Najlepsze firmy upewniają się, że komfort i poziom zadowolenia pracowników jest zadbany, ponieważ uważają ich za swój największy atut.

Rodzaje stanowisk pracy

Stanowiska pracy w biurze mają duży udział w budowaniu jego aranżacji. Z biegiem czasu, idea idealnego stanowiska pracy w biurze ewoluowała. Od prostopadłościennych, przez otwarte, po modułowe stanowiska pracy, firmy stale dostosowują się do zmieniających się wymagań. Wiele firm decyduje się na otwarte środowisko biurowe, usuwając bariery i ścianki działowe. Ten projekt jest często znany jako "system ławek", który obejmuje bliskie rozmieszczenie miejsc siedzących dla pracowników ze starannie zaplanowaną integracją zasilania. Chociaż system ławek jest dość nową koncepcją i wiele firm decyduje się na niego, ma on swoje wady. Z tego powodu wiele firm przez lata pozostało przy systemach boksów. Być może unowocześniły swoje miejsca pracy, ale główną inspiracją dla ich aranżacji jest tradycyjny system prostopadłościanów.


Zdjęcie: National WaveWorks Open Plan Workstation

Nowoczesne boksy

Wiele firm powraca do biurowych stanowisk pracy w formie prostopadłościanów, wprowadzając pewne improwizacje w ich koncepcji. Pomysł boksu został po raz pierwszy zaproponowany w 1967 roku. Pomysł miał na celu dać pracownikowi poczucie osobistego biura, podczas gdy menedżerowie mogą monitorować jego działania i wydajność. Nowoczesne boksy pomagają w odizolowaniu pracowników, co zmniejsza poziom rozproszenia uwagi i zwiększa ich koncentrację na zadaniu. Pojemniki podwieszane, półki i szuflady są głównymi elementami boksu, aby spełnić podstawowe wymagania pracowników. Poniżej przedstawiamy kilka korzyści płynących z zastosowania nowoczesnych boksów.


Zdjęcie: Friant Novo Nowoczesny System Panelowy

Zwiększona produktywność

Badania wykazały, że pracownicy, którzy pracują w nowoczesnych boksach mają o 50% większą produktywność niż ci, którzy pracują w otwartym biurze. Powodem wzrostu produktywności jest znaczny spadek rozproszenia uwagi innych pracowników i mniejszy hałas. Procent bezbłędnej pracy również drastycznie wzrasta, gdy pracownicy pracują na stanowiskach typu cubicle.


Zdjęcie: HON Accelerate Workstations

Prywatność

Kolejną zaletą korzystania z tych nowoczesnych stanowisk pracy w biurze jest to, że zapewniają one poczucie bezpieczeństwa i prywatności, gdy mamy do czynienia z wrażliwymi danymi i materiałami. Niektórym pracownikom trudno jest skupić się na pracy, ponieważ czują, że są cały czas obserwowani, co z kolei negatywnie wpływa na ich produktywność. Aby ułatwić pracę tego typu pracownikom, menedżerowie skłaniają się ku wykorzystaniu boksów, które pozwalają utrzymać dyscyplinę, ułatwiają skupienie się na pracy i pomagają pracownikom dotrzymać terminów.


Zdjęcie: Trendway Choices Modern Cubicle Panel System

Nowoczesne boksy - czynnik cenowy

Nowoczesne boksy biurowe służą celowi ułatwienia pracownikom ich osobistej przestrzeni bez zbytniego obciążania kieszeni. Zamiast zapewniać jednostkom ich oddzielny pokój lub biuro, firmy mogą zdecydować się na nowoczesne boksy biurowe. Średnia przestrzeń boksu w 1994 roku było 90 sqft, który skurczył się do 75 sqft w 2010 roku. Czynsz biur drastycznie wzrosła przez dziesięciolecia, więc w celu optymalizacji przestrzeni roboczej, rozmiar boksu została zmniejszona. Boksów zostały zmniejszone do 5′ x 5′ stóp przestrzeni z 8x10ftspace. Średni koszt boksu waha się od $ 1000 do $ 2000, który nie obejmuje podatku, instalacji lub opłat za dostawę. Budowa boksów biurowych jest jednorazowym kosztem, a te same boksy mogą być używane w przypadku, gdy firma zdecyduje się przenieść swoje biuro lub zdecyduje się na rozszerzenie. Te prostopadłościany są trwałe i niezawodne.

Ulepszenia projektu

Pewne ulepszenia zostały dokonane w projekcie boksu, na przykład, teraz boksy biurowe używać drzwi przesuwnych, co pomaga w wykorzystaniu wyznaczonej przestrzeni bardziej efektywnie. Zamiast zapewniać każdemu pracownikowi szatnię, używane są kosze napowietrzne, które są opłacalne i oszczędzają miejsce. Pracownicy mogą również przyklejać swoje zdjęcia i cytaty motywacyjne w swoim boksie i personalizować je zgodnie z własnymi potrzebami. W ten sposób zyskują poczucie przynależności do miejsca pracy, co może pozytywnie wpłynąć na ich pracę.


Fot: ODS / Office Design Studio Crossroads Modern Cubicle Panel System

Mobilność

Materiały wykorzystywane do budowy boksów biurowych są łatwo dostępne i niedrogie w porównaniu z tradycyjnym pomieszczeniem biurowym. Betonowe pomieszczenia biurowe zużywają dużo materiałów do budowy, nie są też mobilne. Z drugiej strony, boksy biurowe mogą być wykonane ze sklejki lub specjalnej tektury. Jest to również łatwe do ustawienia i może być łatwo przenoszone.

Standaryzacja

Nowoczesne boksy biurowe dają również pracownikom poczucie standaryzacji, ponieważ każdy pracownik otrzymuje taką samą przestrzeń roboczą. Podnosi to ducha pracowników, a także zwiększa spójność między nimi a kierownictwem. Układ biura firmy pomaga w promowaniu marki firmy. Wygląd miejsca pracy ma duże znaczenie. Schludne i funkcjonalne miejsca pracy podnoszą morale pracowników i tworzą poczucie przynależności do kultury pracy.
Zdjęcie: Global Divide Workstations

Elastyczność

Biurowe boksy są popularnym pomysłem w dzisiejszych czasach, ponieważ nie wymagają budowania wszystkiego na raz. Na przykład, jeśli firma zatrudnia 30 pracowników, może zbudować wymaganą liczbę boksów. Jak nowe zatrudnianie jest zakończona, nowe boksy mogą być zbudowane odpowiednio, co zmniejsza koszty początkowe dla biura.

Rzeczy, które należy również wziąć pod uwagę

Chociaż ważne jest, aby uzyskać to zainstalowane przez specjalistów i ekspertów, aby zaoszczędzić czas, właściwe planowanie na strukturę i rozmiar boksu jest wymagane. Wiele biur tworzy boksy, które są zbyt małe dla pracownika, w którym nie mogą pracować wygodnie. Inną wadą boksu jest to, że powoduje utrudnienia w koordynacji z innymi pracownikami w przypadku odpowiednich kanałów spotkań nie są praktykowane w biurze.


Zdjęcie: Groupe Lacasse Paradigm Workstations

Zdobądź wiedzę na temat nowoczesnych kontenerów, których potrzebujesz

Skorzystaj z pomocy 2010 Meble Biurowe w zakresie planowania przestrzeni i aranżacji biura, które spełnia potrzeby pracowników i działów.

Nasz zespół ma ponad 45 lat doświadczenia w obsłudze korporacji, uniwersytetów i małych firm w całym Los Angeles, Orange County i Inland Empire.

Czytaj także: Easy Ways to Reduce Office Stress and Create a Welcoming AtmosphereMain
Photo by: Groupe LacasseResources
& Special Thanks to Respective Product Manufacturers: Groupe Lacasse, National, Friant, HON, Trendway, ODS / Office Design Studio i Global


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz