Post

​ Szybki start do wspaniałego biura domowego


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli chodzi o pracę w domu, czasami będziesz musiał dokonać przejścia zarówno szybko, jak i niespodziewanie. Właściwe meble biurowe nie muszą tylko dobrze wyglądać - muszą pomóc Ci wykonać Twoją najlepszą pracę, bez względu na to, gdzie jesteś. Przed zakupem zastanów się, co będzie potrzebne do stworzenia tego wspaniałego miejsca pracy. A potem? Spraw, aby te marzenia stały się rzeczywistością.

Zanim zaczniesz, zadaj sobie kilka prostych pytań:

Czy możesz to zrobić szybko?

Nie wszystkie usługi wysyłkowe są stworzone jednakowo. W zależności od wielkości, kształtu i wagi zakupu, meble biurowe mogą być wysyłane kilkoma różnymi metodami, w tym fracht (dostawa tylna lub wewnętrzna) lub "ostatnia mila" przewoźnika (FedEx, UPS itp.). Niezależnie od tego, im szybciej Twoje przedmioty zostaną wysłane, tym szybciej będziesz na drodze do skonfigurowania swojego domowego biura.

Podczas gdy meble mieszkaniowe są zazwyczaj mniejsze niż komercyjne meble biurowe, nadal warto zwrócić uwagę, aby zobaczyć, jak twoje produkty dotrą. Ponieważ jesteś już w domu, zaplanowanie dostawy towarów jest łatwiejsze niż zwykle, jednak nadal może być uciążliwe, aby uzyskać te przedmioty w drzwiach.

Czy to pasuje?

Zanim kupisz, zacznij od taśmy mierniczej i określ maksymalny rozmiar biurka i kawałków magazynowych. Mniej to zwykle więcej i, estetycznie, często lepiej jest zostawić przestrzeń między dużymi kawałkami mebli, aby wyeliminować jakiekolwiek poczucie klaustrofobii lub zagracenia. Mniejsze przestrzenie mogą korzystać z pionowej przestrzeni używając wyższe półki na książki, instalując wiszące półki lub dodając przestronny magazynowy hutch.

Zawsze jest też kilka rzeczy, na które trzeba uważać. Przewiduj wahania drzwi i upewnij się, że jesteś w jasnej sytuacji, sytuuj swoją sytuację bez wpadania na parapety lub inne występy i utrzymuj swoją konfigurację w pobliżu gniazdek elektrycznych dla komputerów i ładowania. Jeśli nie jest to możliwe, zwróć uwagę na kanały zarządzania kablami, które mogą przebiegać wzdłuż listew przypodłogowych, zapewniając czysty i pozbawiony przeszkód wygląd.

biuro

Czy wszystko pasuje?

Zaprojektowanie komercyjnego biura to jedno. Przekształcenie przestrzeni osobistej w profesjonalną? To już zupełnie inna sprawa. Będziesz musiał myśleć o "domu" w "biurze domowym" przy wyborze mebli home office, upewniając się, że znalazłeś kawałki, które koordynują się z istniejącymi kawałkami. Kluczowe słowo: koordynować. Spróbuj zasymilować, wybierając komplementarne odcienie, wykończenia i style, nawet jeśli nie są to identyczne dopasowanie. Zachowaj kilka czynników spójnych i spróbuj iść odważnie, łącząc jasne i ciemne wykończenia lub tworząc mashup nowoczesnych i klasycznych stylów.

Czego potrzebujesz?

Znalazłeś przyszły dom swojego nowego miejsca pracy w domu, wyobraziłeś sobie, jak sprawić, by wyglądało oszałamiająco, a teraz - jakie są Twoje rzeczywiste potrzeby? Na początku, twoje pragnienia mogą wydawać się nieskończone i to jest kuszące, aby odtworzyć wszystkie udogodnienia swojego biura w mniejszej przestrzeni, ale wykonalność tego jest często ograniczona. Jeśli masz miejsce na duże domowe biuro, może to być dłuższy, bardziej intensywny projekt niż masz czas na jego realizację.

Pomyśl o najważniejszych rzeczach, jakie materiały będziesz przynosić do domu lub powielać, a także o powierzchni, której potrzebujesz, aby odnieść sukces. Biurko jest oczywistością, ale zawiłość polega na wbudowanych i dodatkowych schowkach. Jeśli masz dużo dokumentów, poszukaj kontenera na akta lub większej jednostki na akta boczne, która zapewni Ci odpowiednią ilość miejsca, aby utrzymać papiery w porządku. Regały często wykorzystują pionową przestrzeń wzdłuż ścian, a wysokie regały na książki mogą służyć temu celowi, wraz z dodaniem przestrzeni na świeżym powietrzu do umieszczenia zdjęć i dekoracji, aby stworzyć płynną atmosferę między domem a biurem. Jeśli masz miejsce, kredens może zwiększyć wszystko - przechowywanie plików, przestrzeń roboczą, szuflady na materiały eksploatacyjne i wszystko.

Do czego jeszcze może służyć?

Może przenosisz się na stanowisko w pełni zdalne, a może pracujesz w domu tylko przez krótki czas. Cokolwiek to może być, będziesz chciał spojrzeć w przyszłość, aby upewnić się, że te kawałki mogą nadal odpowiadać Twoim potrzebom, a jeśli te potrzeby się zmieniają, być może mogą być używane do czegoś innego. Czy Twoja przestrzeń biurowa w domu może służyć jako oddzielny obszar sztuki i rzemiosła? Czy może to być ponownie wykorzystane do obszaru gier online lub miejsce, aby podnieść inne hobby lub rozrywki? Jeśli którekolwiek z Twoich drugorzędnych lub przyszłych zastosowań wymaga dodatkowego przechowywania, zarządzania przewodem lub potrzeb estetycznych, pomyśl o tych z wyprzedzeniem podczas dokonywania zakupów.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz