Post

Trzy powody, dla których warto uaktualnić krzesła do sali konferencyjnej


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Podczas planowania idealnego spotkania, styl krzeseł jest często ostatnią rzeczą, o której się myśli. Choć nie brakuje szczegółów i działań do zaplanowania, ostatnie badania wykazały, że wybór krzeseł, które robią wrażenie, może wpłynąć na wydajność spotkania. Zamiast krzeseł z twardym oparciem używanych w tradycyjnych biurach, pojawiającym się trendem w firmach, aby się wyróżnić, jest wykorzystanie bardziej współczesnych projektów, takich jak Sunkar Side Chair. Mając to na uwadze, poniżej przedstawiamy trzy sposoby, w jakie wybór krzeseł może wpłynąć na jakość spotkania:

 

1.) Niewygodne meble mogą pozostawić zły smak w ustach klientów. Najprawdopodobniej utknąłeś na niewygodnym krześle biurowym podczas długiego spotkania, które nie miało końca w zasięgu wzroku. Uczucie dyskomfortu jest często wynikiem refleksji na temat minionych spotkań, a nie produktywności, nowych koncepcji i kultywowania świeżych, nowych pomysłów. Zamiast tego, stwórz niezapomniane doświadczenie, wprowadzając klientów w środowisko spotkań, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Oferujemy szeroki wybór krzeseł konferencyjnych, które pomogą stworzyć wyjątkowe i trwałe wrażenie dla Twoich klientów.

krzesła konferencja

2.) Niewygodni uczestnicy spotkania to rozproszeni uczestnicy. Większość ludzi ma już dość krótki czas koncentracji uwagi, a goście, którzy czują się niekomfortowo, najprawdopodobniej będą mieli problemy ze zrozumieniem, zachowaniem i uczestnictwem w prezentowanych treściach. Smukłe i stylowe projekty, takie jak Joplin Mid-Back Leather Chair prezentują elegancki, ale wygodny układ siedzeń.

 

3.) Fajne krzesła zapewniają Twojej firmie dobrą reputację. Stworzenie wyjątkowego środowiska spotkań dla gości nie tylko odróżnia Twoją firmę od innych, ale także sprawia, że jest ona na tyle intrygująca, że goście chcą się zaangażować i dowiedzieć więcej. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku młodych ludzi, którzy dorastali w coraz bardziej nietradycyjnych czasach. Mówi się, że masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie, więc posiadanie najlepszych mebli, które odzwierciedlają kulturę korporacyjną Twojej organizacji jest najważniejsze.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz