Post

Tworzenie najlepszego środowiska pracy, aby wzmocnić swoją markę


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Zastanów się, czy zdarzyło Ci się wejść do biura i zastanawiać się nad środowiskiem pracy. Znaki ostrzegawcze były prawdopodobnie subtelne, prawda?

 • Jak wyglądało planowanie i układ biura?
 • Czy umeblowanie wydawało się funkcjonalne i aktualne, czy też przestarzałe?
 • A co z napięciem? To jest część dotycząca ludzi.

Wszystkie te elementy składają się na jakość miejsca pracy. Staje się ono częścią kultury firmy - codziennym życiem wartościami, które wyznaje Twoja firma.

Pozytywna kultura firmy jest podobna do ergonomii biura. W ergonomii, środowisko pracy jest zaprojektowane tak, aby wspierać i zaspokajać potrzeby pracowników. Zdrowa lub pozytywna kultura firmy uznaje, że pracownicy mają swoje potrzeby. Osoby te są wspierane, aby mogły połączyć swoje talenty i tworzyć wspaniałe produkty, osiągać większą sprzedaż lub pomagać klientom być zadowolonymi.

Są zmotywowani, aby urzeczywistnić wizję firmy.

Pracownicy i osoby podejmujące decyzje na szczeblu kierowniczym muszą się komunikować i ufać sobie nawzajem, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Szczegóły, takie jak kody ubioru, ograniczenia lub swoboda w wyborze miejsca pracy oraz dodatki, takie jak benefity, tworzą pozytywną lub negatywną kulturę, jak zauważono w artykule na temat kultury w Investopedii.

Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić środowisko pracy w biurze, teraz możesz przeczytać dalej i dowiedzieć się, jak to zrobić.


Zdjęcie: HON Voi Workstation

Kultura firmy wpływa na energię osobistą

Kultura firmy kształtuje się w oparciu o istniejące potrzeby. Start-up działający w szybkim tempie "zrób to lub zgiń" jest zupełnie inny niż dojrzała korporacja, w której działy są uporządkowane, a praca każdej osoby jest jasno określona.

Załóżmy, że w Hollywood pojawia się młodsza firma, która zamierza zmienić oblicze przemysłu rozrywkowego. Będzie ona miała w sobie przedsiębiorczy szum i ekscytację, których brakuje w starszej organizacji.

Biura rozpoczynające działalność i te dojrzałe mają wpływ na ludzi i ich energię. Każde miejsce pracy może pomóc komuś się rozwijać lub wyssać energię z niego i z całego pomieszczenia.

Nie każda osoba chce pracować w szalonym biurze o wysokich stawkach, chyba że stabilność i rentowność są w zasięgu wzroku. Praca w wypróbowanym i sprawdzonym środowisku biurowym, w okolicy takiej jak Mid-Wilshire District, gdzie najbardziej ekscytującym wydarzeniem jest sekunda tykająca na zegarze, również nie jest marzeniem zawodowym.

Podchwytliwe, prawda?

Przyjrzyjmy się teraz, jaki wpływ na pracowników mają dwa podstawowe układy biura.


Zdjęcie: OFS LeanTo Lounge Seating

Rozważmy te dwa układy i związane z nimi wyzwania:

 • Otwarte biura - mogą rozcieńczyć energię, którą ludzie wnoszą do swoich stanowisk.
 • Ściany, przestrzenie prywatne - mogą sprawić, że pracownicy będą się zastanawiać, jakie sekrety są dzielone za zamkniętymi drzwiami.


Zdjęcie: HON Empower Open Plan Benching


Zdjęcie: Krug Artemis Biurko wykonawcze z regulacją wysokości

Jak nadać temu wszystkiemu sens?

Uświadom sobie, że możesz zaplanować i zaprojektować biuro tak, aby mieć różne środowiska.

Otwarte biuro powinno wykorzystywać meble modułowe do tworzenia stref prywatnych. Pracownicy mogą odbierać telefony, pisać na laptopie i prowadzić dyskusje w małych grupach, nie przeszkadzając innym.

Zapewnienie różnorodnych miejsc pracy pomaga w tworzeniu pozytywnej kultury pracy.

Daj członkom zespołu swobodę pracy w tej części biura, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Jeśli ktoś chce odejść od biurka i pracować w fotelu, pozwól mu na to. Wprowadź do biura ducha przedsiębiorczości i pozwól ludziom wziąć odpowiedzialność za to, jak pracują.

Nie oznacza to, że przestrzeń biurowa staje się jak jedna wielka przerwa od poniedziałku do piątku. Zamiast tego, szanujesz kwalifikacje każdego pracownika i ufasz, że poradzą sobie z powierzonymi im zadaniami. W końcu, jeśli zdobyli tytuł licencjata lub magistra i są odpowiedzialni za swoje rodziny, dlaczego nie zaufać im w pracy?

Zaufanie i wspólna praca nad jasno określonym celem podnosi morale, a to sprawia, że energia jest żywa.

Upewnij się, że fizyczna przestrzeń wspiera pracę dzięki odpowiedniemu układowi i wyposażeniu. Oto jak stworzyć biuro, które wspiera pracę wszystkich pracowników.

Zacznij od tego, że wiesz, co chcesz i musisz osiągnąć. Nie polegaj tylko na architektach czy projektantach wnętrz, którzy zrobią to za Ciebie.

Strategia Planowania Przestrzeni 2010 waży:

 • Cele Twojej firmy
 • Jak Twój zespół współdziała, aby osiągnąć te cele?
 • Jak ich osobowości wpływają na ich nawyki w pracy

W ten sposób tworzysz związek pomiędzy tożsamością marki Twojej firmy a miejscem pracy. Dostosowywanie planu do potrzeb klienta to kolejny krok w tworzeniu najlepszego możliwego środowiska pracy.


Zdjęcia: Global Swap Tables, FreeFit Workstations & SAS Seating

Właściwe planowanie przestrzeni tworzy tożsamość

Oto wskazówka, jak poprawić środowisko pracy w biurze: skup się na planowaniu przestrzeni.

Planowanie przestrzeni biurowej zapewnia plan przepływu pracy i równoważy go z potrzebami pracowników.

Czy możesz przewidzieć, co się stanie, gdy zostanie to dobrze wykonane?

Twoi pracownicy rozwiną więź z przestrzenią.

Ta osobista więź, która jest uwewnętrzniona, jest ważnym krokiem w tworzeniu najlepszego środowiska pracy dla Twojej firmy. Jest to zasada, która wykracza poza granice branż.

Niezależnie od tego, czy masz firmę inżynierską w El Segundo, czy rozwijającą się małą firmę w Inland Empire, rozważnie dobieraj przestrzeń. Artykuł w Harvard Business Review, How to Make Sure People Won't Hate Your New Open Office Plan, opisuje koncepcję zwaną "tożsamością miejsca".

Jeśli pracownicy uważają, że przestrzeń "jest zgodna z ich obrazem siebie i wzmacnia ich poczucie przynależności", to zazwyczaj tak właśnie się dzieje:

 • Będą bardziej zaangażowani
 • Będą budować swoją markę osobistą
 • Będą bardziej skłonni do pielęgnowania pozytywnego środowiska pracy


Zdjęcie: Salon wystawowy OFS Brands Dallas

To właśnie tutaj liderzy muszą ukierunkować energię, dzieląc się wizją przestrzeni biurowej, podchodząc do niej z entuzjazmem i pozwalając ludziom dostosować ją do ich potrzeb.

Użyj tych zasad, aby kierować swoim planowaniem:

 • Określ, którzy pracownicy muszą ze sobą rozmawiać na co dzień
 • Policz, ilu pracowników potrzebuje wydłużonych godzin pracy, aby skupić się na projektach
 • Dowiedz się, którzy pracownicy muszą siedzieć blisko drukarek i kopiarek
 • Zanotuj, jak często potrzebne są narady w małych grupach lub spotkania w dużych grupach
 • Czy klienci często odwiedzają firmę teraz lub będą odwiedzać ją częściej w przyszłości? Jeśli tak, to czy jest odpowiednia przestrzeń, aby ich ugościć, jeśli odbywają się spotkania między biurami?
 • Jaki rozwój i zmiany przewiduje firma? Czy będzie to wymagało zatrudnienia pracowników tymczasowych, gdy zapotrzebowanie będzie wysokie?

Planowanie zmian tworzy pozytywną przestrzeń biurową, podczas gdy reagowanie na okoliczności powoduje zmęczenie ludzi, wywołuje niepewność i prowadzi do negatywnej kultury pracy.

Teraz, gdy masz już mapę komunikacji i przepływu pracy pomiędzy biurami, możesz wyposażyć swoje wspaniałe środowisko pracy w odpowiednie meble.

Przyjazna przestrzeń pomaga kształtować pozytywną kulturę pracy

Każdego ranka, kiedy Twój zespół przechodzi przez drzwi wejściowe, jaki nastrój wnosi i jaki nastrój będzie go witał?

Kiedy opuszczą miejsce pracy w nocy i wejdą do niego następnego ranka, nie będziesz miał kontroli nad ich życiem osobistym. Ludzie będą doświadczać pewnego rodzaju kryzysu rodzinnego, jak śmierć krewnego, podczas gdy inni będą chwalić się osiągnięciami sportowymi swoich dzieci.

Złagodź te osobiste wzloty i upadki, tworząc wygodne miejsce, które dostarcza pozytywnej energii i sprzyja rozmowom. Małe rzeczy mają znaczenie.

Zaprezentuj przyjazną atmosferę, zaczynając od recepcji biura. Zachęcający i stylowy projekt w przeciwieństwie do pudełkowatej, nieporęcznej fortecy może wzmocnić markę Twojej firmy.

Otwarte plany biurowe mają wielu krytyków, ale niektóre z pozytywów to brak poczucia bycia zamkniętym w pudełku. Niech jak najwięcej naturalnego światła przepływa przez całe miejsce pracy. Upewnij się, że przy każdym stanowisku pracy i w każdym dziale jest odpowiednia ilość miejsca do przechowywania.

Wprowadź przytulne i wygodne akcesoria do definiowania przestrzeni, takie jak atrakcyjne regały na książki z haftowanymi poduszkami na półkach i kojące dzieła sztuki na ścianach.

Oto przykład, jak to działa. Czy wiesz dlaczego agenci nieruchomości inscenizują domy na sprzedaż zamiast po prostu pokazywać pustą skorupę domu?

Staging daje potencjalnemu nabywcy zrozumienie potencjału domu. Umeblowanie biura pomaga członkom zespołu doświadczyć potencjału pracy razem, aby osiągnąć cele, które są ustawione przed nimi.

Tworzenie ładny wygląd w biurze może być wykonane w sposób przyjazny dla budżetu. Nikt nie musi czuć, że biuro jest urządzone kosztem ich pensji lub premii.

Postawy przywiezione z zewnątrz mogą zazębiać się w atmosferę pracy, która jest przyjemna i wspierająca. Ludzie będą czuć się doceniani, zamiast czuć się jak oni są zmuszeni do trybu przetrwania, aby nie zostać zwolniony.

Umeblowanie tworzy scenę dla pozytywnego miejsca pracy. Tworzysz również kapitał marki w ludziach.

Pamiętaj, że Twoi pracownicy poświęcają się dla firmy. Tak, potrzebują pracy, która pozwoli im płacić rachunki i cieszyć się przyzwoitą jakością życia.

Oni również codziennie wchodzą w interakcję z obietnicą marki. Widzą, co dzieje się wewnątrz i mogą powiedzieć, czy firma spełnia lub nie spełnia tego, co mówisz klientom.

Dobrze zaprojektowane biuro pozytywnie wzmacnia markę wśród Twojego zespołu. Rezultatem jest osiągnięcie najlepszego i najbardziej pozytywnego środowiska pracy z możliwych.


Zdjęcie: DeskMakers Overture Reception Desk

Zdefiniuj kluczowe obszary

Wykorzystaj stanowiska pracy, które pomagają ludziom wykonywać ich najlepszą pracę. Meble modułowe to strategiczny zakup, ponieważ łatwo jest zmieniać konfigurację przestrzeni w miarę zachodzących zmian.

Oceń, co jest najlepsze dla pracy, która musi być wykonana i osobowości pracowników. Powierzchnie robocze, które mieszczą kilka osób, znane jako ławki na planie otwartym, mają jeden rodzaj funkcjonalności, podczas gdy boksy zapewniają inny rodzaj funkcji i tworzą pewną atmosferę.

Introwertycy z Twojego zespołu będą Ci wdzięczni za prywatne strefy przerw, aby mogli się wycofać w razie potrzeby, aby się odświeżyć.

Przestrzenie konferencyjne są ważne, a ściany architektoniczne tworzą czyste, dobrze zdefiniowane obszary dla szkoleń i większych grup. Mogą to być czyste ściany od sufitu do podłogi lub pomieszczenia w stylu prostopadłościanów dla małych grup.

Teraz, gdy już zaprojektowałeś przestrzeń dla pozytywnej produktywności, idź o krok dalej, aby zachęcić do zdrowego trybu życia i zmniejszyć absencję tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Uczyń z biurowego wellness priorytet

Zdrowe miejsce pracy obejmuje reakcje naszego ciała na otoczenie i nasze samopoczucie emocjonalne. Produktywność i pozytywna energia odbijają się niekorzystnie, gdy ludzie zmagają się z bólami pleców i stawów.

Oto dwa sposoby, aby zadbać o ciało:

 • Używaj ergonomicznych stanowisk pracy i krzeseł
 • Wprowadź ludzi w ruch

Ergonomiczne meble biurowe dostosowują się do ciała pracownika i jego fizycznych potrzeb. Biurka z regulacją wysokości pomagają ludziom ustawić blat roboczy w pozycji, w której mogą wygodnie pracować i zachować prawidłową postawę.

Dobrej jakości ergonomiczne krzesła pozwalają na płaskie ułożenie stóp na podłodze i rozluźnienie kolan. Ergonomiczne krzesła łatwo się obracają w zależności od naturalnych ruchów człowieka. Podłokietniki zmniejszają obciążenie łokci i barków, a krzesło zapewnia odpowiednie podparcie lędźwi. Wiodącymi producentami ergonomicznych krzeseł są 9 to 5 Seating, SitOnIt i Friant.

Klawiatury i monitory komputerowe powinny znajdować się na takiej wysokości, aby nie trzeba było zginać nadgarstków podczas pisania. Odpowiednie oświetlenie i osłony na ekrany zmniejszają zmęczenie oczu spowodowane monitorami komputerowymi.

Zachęcaj swoich pracowników do rozciągania się lub wstawania i krótkiego spaceru co 90 minut do dwóch godzin. Celem nie jest spalanie kalorii, ale utrzymanie dobrej cyrkulacji krwi. Zmniejsza to syndrom zamglonego mózgu dzięki dopływowi tlenu do mózgu.

Dbaj o stany emocjonalne, zapewniając przerwy w pracy ze zdrowymi przekąskami. Udekoruj je roślinami, aby wprowadzić naturę do wnętrza i stworzyć pozytywną atmosferę.

Możesz mieć zakład produkcyjny, biuro prawne lub kierować programem na uniwersytecie. Twoją główną siłą jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów lub usług, ale powinieneś również zaoferować pomoc pracownikom, którzy przechodzą osobisty kryzys.

Zapytaj lokalne siłownie, czy oferują zniżki dla grup. Raz lub dwa razy w miesiącu, w porze lunchu, oferuj masaże krzesełkowe.

Jeśli posiadasz ubezpieczenie, sprawdź, czy możesz skorzystać z usług doradczych i usług z zakresu zdrowia psychicznego. Twoje lokalne miasto w hrabstwie Los Angeles, Orange County lub Inland Empire może mieć lokalny college, uniwersytet lub wspólnotę wyznaniową, gdzie studenci potrzebują godzin klinicznych, aby uzyskać taki stopień jak terapeuta małżeństwa i rodziny. Usługi doradcze mogą być dostępne za niskie koszty.

Połącz to w jedną całość, aby stworzyć pozytywne miejsce pracy i kulturę

Wszystko to pokazuje pracownikom, że ich cenisz i zależy Ci na ich dobrym samopoczuciu. Jest to ważny sposób na utrzymanie ich zaangażowania na co dzień.

Tworzenie pozytywnego miejsca pracy nie dzieje się tak po prostu i nie jest wynikiem posiadania charyzmatycznego prezesa firmy lub przedsiębiorczego założyciela. Te osobowości nadają ton, ale to otoczenie, umeblowanie i drobne dodatki pokazują ludziom, że są ważni.

To zachęci ich do zaangażowania się, a to z kolei ułatwi zatrzymanie największych talentów. Zaangażowani pracownicy, którzy chcą jak najlepiej wykonywać swoją pracę, zapewniają ogromną przewagę konkurencyjną na rynku.

To, co tworzy wspaniałe biuro, różni się w zależności od branży i kultury. Prowadzi to do poczucia, że "siedzimy w tym razem" i tworzy spójne jednostki.

Badania przeprowadzone przez organizację Great Places to Work donoszą, że poczucie wspólnoty jest największym motorem zaangażowania pracowników w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.


Zdjęcie: Trendway Semi-Private Workstations (półprywatne stanowiska pracy)

Kilka firm z Kalifornii znalazło się na liście Great Places to Work wśród małych i średnich firm, w tym Network Capital w Irvine; WestPac Wealth Partners w La Jolla; i Invoca w Santa Barbara.

W Europie najważniejsza jest uczciwość, a w Ameryce Łacińskiej "bezpieczeństwo psychologiczne". Miejsca pracy w Azji i na Bliskim Wschodzie okazały się być najbardziej nieszczęśliwymi środowiskami pracy.


Zdjęcie: Trendway Workspaces

Zasięgnij opinii ekspertów

Strategia Planowania Przestrzeni 2010 pomoże Ci ustalić priorytety i stworzyć pozytywne środowisko pracy.

Skorzystaj z pomocy 2010 Office Furniture w zakresie potrzeb związanych z planowaniem przestrzeni. Zadzwoń lub prześlij swoje pytania.

Nasz zespół ma ponad 45 lat doświadczenia w obsłudze korporacji, uniwersytetów i małych firm w Los Angeles, Orange County i Inland Empire.

Czytaj także: Creating Ergonomic Workstations for Office Well-Being and ProductivityMain
Photo by: TrendwayResources
& Special Thanks

to:

Investopedia, Harvard Business Review, Great Places to Work & Respective Product Manufacturers: Trendway, DeskMakers, Global, HON, Krug i OFS


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz