Post

Wiosenne Czyszczenie Mebli: Jak Czyścić Laminat, Skórę i Winyl


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Teraz, gdy wiosna toczy się dookoła, to dobry czas, aby dać swoim meblom biurowym trochę wiosennego czyszczenia. Poniżej podkreśliliśmy kilka sposobów, w jaki możesz to zrobić z niektórymi z najbardziej popularnych materiałów meblowych - laminatem, skórą i winylem.

Czyszczenie mebli laminowanych

Jeżeli ty zastanawiasz się jak czyścić laminat meble, below wymieniamy trzy kroki pomagać utrzymywać twój laminat meble top-notch i przygotowywający dla wiosny:

- Pył - Użyj bezolejowego sprayu do mebli lub czystej, wilgotnej szmatki.
- Pranie ręczne - Używając zwykłego mydła i ciepłej wody możesz doprowadzić meble do czystości. Będziesz także chciał się upewnić, że osuszasz je ręcznikiem papierowym lub ściereczką, aby uniknąć pozostałości mydła.
- Usuń plamy - Pozbądź się uciążliwych plam za pomocą prostego domowego środka z ciepłej wody i sody oczyszczonej. Zmieszaj je w pastę i delikatnie pocieraj szczoteczką do zębów, aż plama zostanie usunięta. Nie zapomnij o spłukaniu!

Czyszczenie skórzanych mebli

Skórzane meble zużywają puszek swój połysk po chwili. Wielki sposób przynosić niektóre życie z powrotem w twój skórzanego meble jest czyścić twój skórzanego meble z niektóre domowymi środkami i łokciem tłuszczem.

biuro

Poniżej są cztery sposoby ty możesz czyścić twój skórzanego meble:

- Środek do czyszczenia skóry - Używanie środka do czyszczenia skóry jest całkiem proste. Wszystko czego potrzebujesz to trochę środka czyszczącego i szmatka, aby wykonać pracę.
- Ocet & olej lniany -Mieszanie jednej części octu i dwóch części oleju lnianego i nakładanie szmatką da Ci świetny domowy środek do czyszczenia mebli skórzanych.
- Alkohol & woda - Mieszanie jednej części alkoholu i jednej części wody i wcieranie szmatką da ci inny niezawodny sposób na czyszczenie twoich skórzanych mebli. Upewnij się, że jeśli używasz tej opcji, aby rozważyć użycie odżywki do skóry po tym, jak to może wysuszyć skórę trochę.
- Środek do usuwania skórek - Jednym ze sposobów na usunięcie śladów długopisu i plam z mebli skórzanych jest użycie środka do usuwania skórek. Po prostu wkraplaj środek do usuwania skórek na plamę i pocieraj szmatką. Powtarza jak potrzeba.

Czyszczenie mebli winylowych

Podobny czyścić meble skórzane, kroki czyścić meble winylowe są mniej więcej ten sam.

- Soda oczyszczona & woda - Posypuje sodę oczyszczoną na wilgotnej szmatce i wciera w meble. Użyj wilgotnej szmatki do spłukania. Jeżeli ty potrzebujesz usuwać plamę, próbuje metodę spisującą above dla laminat meble i miesza wypiekową sodę i wodę w pastę i szoruje z szczotką i płucze.
- Ocet, ciepła woda & Murphy Oil Soap - Używa pół filiżanki ciepła woda, pół filiżanki ocet, i dwa łyżeczki Murphy Oil Soap i wyciera z wilgotną tkaniną.
Tamto pakuje up nasz wiosennych cleaning porady dla twój meble! 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz